PLAYSTATION PLUS vs GAMES WITH GOLD // czerwiec 2018

0

Kto wygrał w tym miesiącu?

  NASTĘPNA 

Assassin’s Creed Chronicles: Russia (XONE) – 2016
Ocena na Metacritic: 62/100

SMITE: Gold Bundle (XONE) – 2015
Ocena na Metacritic: 80/100

Sonic & All-Stars Racing Transformed (X360, XONE) – 2012
Ocena na Metacritic: 82/100

LEGO Indiana Jones 2 (X360, XONE) – 2009
Ocena na Metacritic: 71/100

gwg

W ubiegłym miesiącu Microsoft przygotował niezwykle interesującą ofertę, w której każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nawet Super Mega Baseball 2 okazało się być ciekawym tytułem, pomimo tego, że w Polsce raczej niezbyt interesujemy się tym sportem. O jakości Metal Gear Solid V: The Phantom Pain raczej nie muszę mówić, wszakże to jeden z lepszych sandboksów ostatnich lat – pod względem rozgrywki, fabuła już tak dobra nie była.

Dlatego bardzo zasmuciło mnie ogłoszenie czerwcowego rzutu, który prezentuje się naprawdę biednie w stosunku do majowego line-upu. Co prawda, większość gier była wysoko oceniana przez recenzentów, ale nie są to produkcje, którymi warto zaprzątać sobie głowę. Gigant z Redmond ponownie udostępnił jedną z odsłon Assassin’s Creed z podserii Chronicles. Russia to bardzo przeciętna platformówka 2.5D, mogąca być jednak ciekawym bonusem dla miłośników serii. Reszta może ją sobie spokojnie odpuścić, raczej nie znajdziecie tutaj nic wartościowego.

Trochę dziwna sytuacja zaistniała ze Smite, które, jak wiadomo, dystrybuowane jest w modelu free to play. Oznacza to, że przygotowane przez Microsoft Gold Bundle to tak naprawdę nie gra, a paczka z dobrociami o wartości stu dolców. W jej skład wchodzą nowi, grywalni bogowie (aż dwudziestu dodatkowych bohaterów) oraz pięćdziesiąt kosmetycznych przedmiotów. Osoby grające w Smite będą z pewnością zadowolone, co innego można powiedzieć o osobach unikających darmowych gier.

  NASTĘPNA 

1 2 3 4 5
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Comments are closed.