Gameplay Resident Evil Zero HD Remaster

0

Capcom odświeża kolejny ważny dla serii tytuł.

Resident Evil Zero zadebiutował w 2002 roku na konsoli GameCube. Następnie, sześć lat później produkcja została przeniesiona na Nintendo Wii U. Obecnie przygotowywana jest kolejna reedycja gry, tym razem tworzona z myślą o platformach PC, PlayStation 4, Xbox One oraz konsolach poprzedniej generacji.

Redakcja portalu Eurogamer miała okazję przetestować Resident Evil Zero HD Remaster, co zaowocowało trwającym dwadzieścia minut gameplayem. Poniższy materiał wideo pokazuje znacznie lepszą jakoś oprawy wizualnej. Mechanika tytułu pozostała niezmieniona, co w tym przypadku może wyjść grze na dobre.

W produkcji wcielamy się w postacie Rabecci Chambers oraz Bill’yego Coena. Historia rozgrywa się przed wydarzeniami zaprezentowanymi w pierwszej odsłonie serii.

Źródło: YouTube

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz