Game of Thrones: Conquest już na iOS i Androidzie

0

Gra dostępna za darmo w Google Play i Apple App Store.

Zapowiedziana we wrześniu gra mobilna Game of Thrones: Conquest dostępna jest już w ofercie Google Play i Apple App Store. Produkcja pozwali wam na zostanie jednym z wielkich lordów Westeros i wzięcie udziału w walce o władzę. Gra dostępna jest za darmo, ale obecne są w niej mikrotransakcje.

Na swojej drodze spotkacie postaci, takie jak Jon Snow, Daenerys Targaryen, Petyr Baelish, Cersei Lannister i wiele wiele innych, a także otrzymacie możliwość zdobycia ponad 120 siedzib rodowych rodzin znanych z serialu stacji HBO, a wśród nich Winterfell, Castle Black, Dragonstone czy King’s Landing, i zwiększenia swoich wpływów w Westeros. Zważcie jednak na to, że w grze o tron wygrywa się lub ginie.

Źródło: WB Games

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz