Galaxy Alpha w drodze

0
fot. Tinhte.vn
fot. Tinhte.vn

Samsung zaczyna przygotowywać się na zapowiedź iPhone’a 6. Ich odpowiedzią na nowego smartfona Apple ma być Samsung Galaxy Alpha.

W internecie pojawiły się także zdjęcia praktycznie gotowego modelu urządzenia, które można zobaczyć w tym wpisie. Jedną z kluczowych funkcjonalności nowego smartfona ma być funkcja Advanced LTE wynosząca szybki mobilny internet na jeszcze wyższy poziom.

Dokładniejsza specyfikacja urządzenia nie jest jeszcze znana, jednak osiągami nie powinna ona odbiegać od Samsunga Galaxy S5. Liczymy, że urządzenie będzie posiadać wyświetlacz Quad-HD, 4-rdzeniowy procesor i minimum 3 GB pamięci operacyjnej.

Oficjalna zapowiedź urządzenia planowana jest na połowę września. Wtedy również powinna nastąpić oficjalna prezentacja iPhone’a 6.

Źródło: TechnoBuffalo


Adam Szymański

Gracz od piątego roku życia, gdy brat pozwalał mu pogrywać na Commodore 64 oraz Amidze. Przez lwią część życia zagorzały pecetowiec, niestroniący jednak od konsol. Miłośnik otwartych światów i rozwiązań społecznościowych w grach wideo. Obecnie zakochany w marce Nintendo.

Zostaw komentarz