Frakcje w The Division

0

Nowy materiał wideo pokazuje strony konfliktu.

Ubisoft opublikował kolejny film promujący Tom Clancy’s: The Division. Nowy materiał wideo poświęcony jest wrogim frakcjom, które powstały po wybuchu epidemii i próbują funkcjonować w tym, co pozostało z Nowego Jorku. Jedną z nich jest tytułowa The Division.

Już 18 lutego na konsoli Xbox One rozpocznie się otwarta beta Tom Clancy’s: The Division. Dzień później testy wystartują na PlayStation 4 i komputerach osobistych. Beta potrwa trzy dni i zakończy się 21 lutego. Dlaczego warto wziąć w niej udział?

Po pierwsze, znajdzie się w niej zupełnie nowa misja fabularna. Po drugie, każdy kto weźmie w niej udział, dostanie prezent w finalnej wersji gry, której premiera zaplanowana jest na 8 marca. Tymczasem nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: Ubisoft

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz