Forza Motorsport 7 w złocie

0

Jeszcze w tym miesiącu zagramy w demo!

Turn 10 Studios ogłosiło, że Forza Motorsport 7 została ozłocona, co oznacza, że grę ukończono, a jej finalną wersję przekazano do tłoczni. Nic nie zagrozi zatem premierze, która jest zaplanowana na 3. października 2017 roku. Już 19. września na PC i konsoli Xbox One udostępnione zostanie demo gry. Na oficjalnym kanale Xbox w serwisie YouTube opublikowane zostały też nowe materiały wideo:

Forza Motorsport 7 została zapowiedziana na konferencji Microsoftu zorganizowanej w trakcie tegorocznych targów E3. W grze zobaczymy w sumie 700 pojazdów, a wśród nich bogatą kolekcję Porsche, Ferrari i Lamborgini, jak również 30 znanych lokacji ze zmiennymi warunkami wyścigów. Wszystko to w rozdzielczości 4K, ze wsparciem dla technologii HDR i w 60 kl./s. na konsoli Xbox One X.

Źródło: Turn 10 Studios

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz