Football Manager 2019 zawiera kompletną Bundesligę

1

Nowa umowa licencyjna wygląda soczyście.

Football Manager 2019, coroczna porcja zarządzania piłką nożną, i encyklopedyczny wpis na temat tego, jak wygląda dobry menedżer piłkarski dzięki nowej umowie licencyjnej będzie zawierał całą Bundesligę, a także sporo wizualnych i funkcjonalnych usprawnień. Całość wygląda bardzo zgrabnie, i, co ważne, całkiem przyjemnie.

Twórcy zapowiadają także, że Football Manager 2019 otrzyma rozbudowany samouczek dla nowych graczy, który pomoże im nie pogubić się kompletnie w świecie transferów, analiz wydajności i przebiegów meczy. Słowem: dostaniemy edycję, która będzie chociaż ODROBINĘ mniej przerażająca dla świeżaków. A to już jakiś postęp.

Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Dyskusja1 komentarz

  1. I love playing football more than anything in the world and yes, I am a huge fan of Messi and Neymar Jr. I love watching their game and i use https://ghdsportsapk.ooo/ to watch live football matches and live cricket matches too.

Zostaw komentarz