Flying Wild Hog z nowym studiem

0

Warszawski deweloper otwiera kolejną siedzibę.

Twórcy takich produkcji jak Hard Reset czy Shadow Warrior, zapowiadają, że przenoszą część pracy do Krakowa. Do drugiego studia przejdzie grupa pracowników ze stolicy, która będą wspierana przez kompletnie nowe osoby:

Rodzina Flying Wild Hog rośnie! W naszym warszawskim studiu […] pracuje już ponad 100 osób. Nie zamierzamy się na tym zatrzymywać i dlatego też z radością informujemy, że w grudniu na technologicznej mapie Krakowa pojawi się nowe miejsce – Flying Wild Hog Cracow! W naszym nowym studio położonym blisko centrum miasta podejmiemy się nowych wyzwań i będziemy tworzyć zupełnie nowe gry akcji.

Dlaczego Kraków, zapytacie? Bo to miasto staje się bardzo ważnym miejscem na gamedevowej mapie Polski i chcemy tam być. Zaczynamy ze zwartym i doświadczonym teamem złożonym z prawdziwych weteranów i jednocześnie zaczynamy rekrutację nowych pracowników, mamy więc nadzieję, że wkrótce pojawią się u nas nowi, uzdolnieni i pełni energii ludzie!

Na tę chwilę, Flying Wild Hog pracuje nad drugą odsłoną Shadow Warriora oraz odświeżoną wersją gry Hard Reset, tworzoną z myślą o konsoli PlayStation 4. Producent poszukiwał również ostatnio programisty potrzebnego do prac nad niezapowiedzianym jeszcze FPS-em osadzonym w klimatach fantasy.

Źródło: mat. prasowe

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz