Final Fantasy X/X2 Remastered trafi na Nintendo Switch

0

Cenega poinformowała, że do planu wydawniczego firmy trafiło zremasterowane wydanie dwóch części kultowej serii gier jRPG – Final Fantasy X/X2 HD Remaster. Wydanie pojawi się w sprzedaży 16 kwietnia na konsolę Nintendo Switch w angielskiej wersji językowej.

Final Fantasy X/X2 HD Remaster to wydanie składające się z dwóch tytułów – dziesiątej części Final Fantasy wydanej pierwotnie na PlayStation 2 oraz jej bezpośredniej kontynuacji. Obydwie produkcje zostały zremasterowane graficznie do jakości HD. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun wersji na PlayStation 4.

Final Fantasy X opowiada historię Tidusa – wschodzącej gwiazdy gry sportowej Blitzball, który dołącza do młodej i przepięknej kapłanki Yuny. Razem wyruszają na przygodę, aby ocalić świat przed Sinem,nadnaturalną istotą, stanowiącą zagrożenie dla świata Spiry. W Final Fantasy X-2 gracz powraca do świata Spiry, by towarzyszyć kapłance Yunie w podróży wraz z jej kompanami – Rikku i Paine, aby odkryć tajemnice ukryte w sferach. Nie są oni jednak świadomi, że odpowiedzi, których poszukują mogą zmienić wszystko.

Źródło: Cenega [Informacja prasowa]

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz