Final Fantasy IX trafiło na PlayStation 4

0

Recykling trwa w najlepsze.

Square Enix jakiś czas temu przygotowało konsolowy remaster Final Fantasy XII, który miałem przyjemność zrecenzować. Okazuje się, że japoński wydawca na tym nie poprzestanie, i w ostatnim czasie pracował również nad przeniesieniem dziewiątej odsłony serii na platformę PlayStation 4. Gra dostępna jest już do pobrania.

„Dziewiątka” zadebiutowała siedemnaście lat temu na pierwszej stacjonarnej konsoli Sony. Od tamtego czasu czasu regularnie odświeżano ją na kolejnych urządzeniach z logiem PlayStation, aż w końcu Final Fantasy IX trafiło także na urządzenia mobilne i komputery osobiste. Edycja na PS4 wprowadziła sporo zmian w oprawie wizualnej (m.in. poprawi jakość przerywników filmowych) oraz udostępniła kilka funkcji ułatwiających i przyspieszających rozgrywkę.

Źródło: Square Enix

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz