FIFA 18 z konsolą – najlepszy wybór na mundial

0

  NASTĘPNA 

Już niewiele czasu pozostało do Mistrzostw Świata 2018 w Rosji. Kibice piłki nożnej tupią nóżkami z niecierpliwości, ale znaleźliśmy dobry sposób na odstresowanie. Wystarczy rozegrać kilka meczyków w FIFA 18, żeby ostudzić emocje. Jeśli nie macie jeszcze swojego egzemplarza gry, dodatkowego kontrolera lub konsoli, to oznacza, że trafiliście w idealne miejsce!

PLAYSTATION 4 SLIM 1TB + FIFA 18

Jeśli nie posiadacie telewizora 4K i nie czujecie potrzeby posiadania funkcji HDR, to bundle z PlayStation 4 Slim powinien przypaść wam do gustu. Jednoterabajtowy dysk twardy spokojnie pomieści sporą liczbę zainstalowanych gier, dlatego nie będzie trzeba obawiać się o ciągłe oczyszczanie pamięci. Warto natomiast pamiętać, że w zestawie dostępny jest wyłącznie jeden pad, dlatego zestaw skierowany jest głównie do osób, które grają w FIFA 18 wyłącznie online.

  NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Comments are closed.