Far Cry – przegląd serii

0

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

CUDOWNA TANDETA

Wydawać by się mogło, że Ubisoft obrał już odpowiedni kierunek i będzie nim kroczył nieustannie przez kolejne części. Dlatego zapowiedź dodatku Blood Dragon zaskoczyła miłośników serii. Rozszerzenie bazowało na silniku Far Cry 3, ale oferowało całkowicie nową historię, zmodyfikowaną oprawę wizualną oraz kompletnie inny klimat. DLC było przede wszystkim hołdem dla dawnych filmów klasy B wydawanych na kasetach VHS.

Far Cry 3: Blood Dragon (2013)
Far Cry 3: Blood Dragon (2013)

Do dyspozycji mieliśmy wyszczekanego protagnistę nieustannie rzucającego sucharami, fabułę rodem z tandetnych filmów science-fiction, a za przeciwników robiły m.in. wielkie i zmutowane dinozaury strzelające z oczu laserami. Ten szalony klimat sprawdził się fenomenalnie, co zostało docenione przez dziennikarzy oraz graczy z całego świata. Do dzisiaj czekamy na zapowiedź kontynuacji przygód Reksa Colta.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz