Far Cry 5 na pierwszym zwiastunie

0

Była zajawka, pora na konkrety.

Ubisoft kilka dni temu zaprezentował krótki teaser, w którym delikatnie nakreślił, czego możemy spodziewać się po najnowszej odsłonie serii Far Cry. Dzisiaj natomiast do Sieci trafił pełny zwiastun, dokładnie wprowadzający do realiów gry.

Z oficjalnego opisu wynika, że akcja „piątki” osadzona zostanie w mieście Hope County, terroryzowanym przez religijną sektę Dzień Sądu. Główny bohater z pewnością będzie musiał powstrzymać fanatyków, lecz na tę chwilę nie ujawniono jego tożsamości. Na pełnoprawny gameplay z pewnością będziemy musieli poczekać do targów E3, które odbędą się w przyszłym miesiącu.

Ubisoft zdradził natomiast, kiedy Far Cry 5 trafi na półki sklepowe. Premiera gry została zaplanowana na 27 lutego 2018 roku, a platformami docelowymi będą komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Ubisoft

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz