Far Cry 5 i The Crew 2 opóźnione!

0

Kiedy zagramy?

Nie mamy dobrych wieści dla tych z was, którzy z niecierpliwością wyczekiwali premier gier Far Cry 5 i The Crew 2. Ubisoft ogłosił, że oba tytuły ukażą się później niż pierwotnie zakładano. Far Cry zagości na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One 27. marca 2017 roku. Nowa data premiery The Crew 2 nie została podana, ale wiadomo, że gra zadebiutuje w pierwszej połowie kolejnego roku podatkowego.

Twórcy Far Cry 5 wykorzystają dodatkowy czas na dodanie do gry paru usprawnień, które uczynią z niej najlepszą odsłonę cyklu. Jeżeli chodzi natomiast o The Crew 2, zespół spożytkuje nadchodzące miesiące na kolejne testy, zbieranie opinii graczy i nadanie produkcji ostatnich szlifów.

Źródło: Ubisoft

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz