Family Guy i Futurama jako gra karciana?

0

A to nie koniec znanych tytułów!

Studio Fox zapowiedziało grę, w której wystąpią bohaterowie znani z popularnych amerykańskich seriali animowanych. Animation Throwdown: The Quest for Cards ma być karcianką, wykorzystującą dobrodziejstwa takich produkcji jak „Family Guy”, „Futurama”, „Bobby kontra wapniaki” oraz „American Dad”.

Brakuje jedynie kultowych już „Simpsonów”, ale Ci otrzymali już wcześniej swój własny tytuł – Tapped Out. The Quest for Cards będzie produkcją wzorowaną na popularnym Heartstone oraz niedawno zapowiedzianym Gwincie studia CD Projekt RED. Zadanie gracza polegać ma na kolekcjonowaniu talii kart, którą następnie będzie wykorzystywało się do starć z innymi przeciwnikami.

Animation Throwdown: The Quest for Cards na początku dostępny będzie wyłącznie na urządzeniach mobilnych z systemami operacyjnymi Android i iOS. Wersja na inne platformy zostanie zapowiedziana w późniejszym czasie. Premiera gry zaplanowana została na trzeci kwartał bieżącego roku.

Źródło: Gamespot

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz