Fallout Pip-Boy App już do pobrania

0

Zamień smartfon w gadżet z gry.

W ofercie wirtualnego sklepu Google Play pojawiła się właśnie aplikacja Fallout Pip-Boy, która towarzyszyła będzie najnowszej odsłonie popularnej serii. Jakie dokładnie możliwości zaoferuje graczom i czy warto się nią zainteresować?

Fallout 4 PipBoy Edition
Fallout 4 PipBoy Edition, za: Bethesda Softworks

Dzięki pełnej synchronizacji z Fallout 4, program pozwoli między innymi na sprawdzanie statystyk, mapy, ekwipunku i radia, a nawet granie w mini-gry. Fani serii będą wniebowzięci. Aplikacja jest kompatybilna z wszystkimi wersjami Fallouta.

Na pobraniu Fallout Pip-Boy App najbardziej skorzystają nabywcy edycji kolekcjonerskiej. W jej skład wchodzi replika Pip-Boy’a, w której można umieścić wybrane modele smartfonów. Premiera Fallout 4 już w najbliższy wtorek, 10 listopada.

Źródło: Google Play


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz