Fallout 4 z modami na Xboksie One

0

Zamknięte testy beta rozpoczną się jeszcze w maju.

Bethesda ogłosiła właśnie, że konsolowy Fallout 4 doczeka się w końcu wsparcia dla fanowskich modyfikacji. Creation Kit pojawi się wkrótce po premierze dodatku Far Harbor, która zaplanowana jest na 19 maja. Narzędzia moderskie zostaną udostępnione w ramach zamkniętych testów beta.

O ogromnym zapotrzebowaniu świadczy najlepiej fakt, że Creation Kit trafił w ręce większości właścicieli komputerów osobistych dopiero pod koniec kwietnia, kiedy narzędzia moderskie wyszły z otwartych testów beta, ale graczom udało się pobrać modyfikacje już ponad milion razy.

W maju Creation Kit trafi w ręce posiadaczy Xboksa One, z kolei już w czerwcu wsparcie dla modów otrzyma wersja gry dedykowana konsoli PlayStation 4. Przypominamy, że pod koniec zeszłego roku na łamach Eksperta Ceneo pojawiło się zestawienie najciekawszych modów.

Źródło: Bethesda Game Studios


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz