Fallout 4 z modami na Xboksie One

0

Zamknięte testy beta rozpoczną się jeszcze w maju.

Bethesda ogłosiła właśnie, że konsolowy Fallout 4 doczeka się w końcu wsparcia dla fanowskich modyfikacji. Creation Kit pojawi się wkrótce po premierze dodatku Far Harbor, która zaplanowana jest na 19 maja. Narzędzia moderskie zostaną udostępnione w ramach zamkniętych testów beta.

O ogromnym zapotrzebowaniu świadczy najlepiej fakt, że Creation Kit trafił w ręce większości właścicieli komputerów osobistych dopiero pod koniec kwietnia, kiedy narzędzia moderskie wyszły z otwartych testów beta, ale graczom udało się pobrać modyfikacje już ponad milion razy.

W maju Creation Kit trafi w ręce posiadaczy Xboksa One, z kolei już w czerwcu wsparcie dla modów otrzyma wersja gry dedykowana konsoli PlayStation 4. Przypominamy, że pod koniec zeszłego roku na łamach Eksperta Ceneo pojawiło się zestawienie najciekawszych modów.

Źródło: Bethesda Game Studios


Dawid Sych

Indiana Jones i nerd w jednym. Zawsze wszystko wie i zawsze we wszystkim ma rację, więc lepiej nie wchodzić z nim w polemikę. Amator nowych technologii, dobrych książek i seriali.

Zostaw komentarz