Fallout 4: pierwsza łatka już dostępna

0

W końcu możemy pożegnać się z częścią błędów psujących zabawę.

Zgodnie z obietnicą, z początkiem tygodnia Bethesda wypuściła pierwszą łatkę do Fallout 4. Na razie aktualizacja dostępna jest w wersji beta wyłącznie dla posiadaczy komputerów osobistych. Konsolowcy muszą uzbroić się w cierpliwość.

Łatka podnosi ogólną wydajność i stabilność gry, jak również naprawia kilka z bardziej uciążliwych błędów, na które można natknąć się w trakcie przemierzania pustkowi. Poza tym daje możliwość przypisania klawiszy klawiatury numerycznej.

Jak zainstalować aktualizację? Należy wykonać następujące czynności:

1. Zaloguj się na konto Steam
2. Kliknij prawym przyciskiem myszy na Fallout 4 w Bibliotece
3. Wybierz „Właściwości”
4. Wybierz „Beta”
5. W rozwijanym menu wybierz „Beta Update”
6. Wybierz „OK”
7. Poczekaj kilka minut
8. Kiedy aktualizacja dobiegnie końca, Fallout 4 powinien widnieć w Bibliotece pod nazwą „Fallout 4 [beta]”.

Twórcy ostrzegają, że prace nad finalną wersją łatki nadal trwają, dlatego przed instalacją wersji beta warto wykonać kopie zapasowe zapisów stanu rozgrywki. Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Fallout 4 w platformie Steam.

Źródło: Steam

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz