Fallout 4 już z płatnymi modami

0

Ruszył zapowiedziany w czerwcu kontrowersyjny Klub Twórczości.

W trakcie tegorocznych targów E3 Bethesda zapowiedziała Klub Twórczości, platformę z płatnymi modami do Fallouta 4 i The Elder Scrolls V: Skyrim stworzoną przez Bethesda Games Studios i zewnętrznych partnerów, m.in. najlepszych twórców społecznościowych, w pełnej kompatybilności z podstawowymi wersjami obu gier i oficjalnymi dodatkami. Klub Twórczości został właśnie udostępniony wszystkim posiadaczom Fallouta 4 na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Mody sprzedawane są za kredyty, które kupuje się za prawdziwe pieniądze. Pośród nowych przedmiotów znajdziecie m.in. pancerze, broń i skórki. Sposobów, na jakie udostępniane są w grze, jest kilka: pojawiają się w ekwipunku, można stworzyć je w warsztacie lub otrzymuje się je za wykonanie konkretnej misji. The Elder Scrolls V: Skyrim otrzyma wsparcie dla Klubu Twórczości już w przyszłym miesiącu.

Źródło: Bethesda Softworks

 
Dawid Sych

Indiana Jones i nerd w jednym. Zawsze wszystko wie i zawsze we wszystkim ma rację, więc lepiej nie wchodzić z nim w polemikę. Amator nowych technologii, dobrych książek i seriali.

Zostaw komentarz