Facebook: miliard użytkowników w ciągu jednego dnia

0

Mark Zuckerberg chwali się kolejnym kamieniem milowym.

Twórca portalu społecznościowego wyjawił, że w miniony poniedziałek, po raz pierwszy w historii, 1 na 7 ludzi na ziemi zalogował się na Facebooku, aby skontaktować się z rodziną i przyjaciółmi. To ważna chwila nie tylko dla firmy, ale również całego świata, ponieważ pokazuje jak dużą rolę media społecznościowe odgrywają w naszym życiu.

Kiedy mówimy o naszych finansach używamy liczb, to jednak coś zupełnie innego. Po raz pierwszy osiągnęliśmy ten kamień milowy, a to dopiero początek na drodze do połączenia całego świata (…) Bardziej otwarty i związany świat to lepszy świat. Sprawia, że więzi z tymi, których kochamy są mocniejsze, gospodarka daje więcej możliwości, a społeczeństwo jest silniejsze, przez co lepiej odzwierciedla nasze wartości – pisze Mark Zuckerberg.

Dyrektor generalny serwisu podziękował też wszystkim użytkownikom za bycie częścią społeczności Facebooka i wszystkie ich działania, które przyczyniły się do sukcesu. Co teraz? Rozpoczynamy odliczanie do dwóch miliardów!

Źródło: Facebook

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz