Eventide: Slavic Fable zmierza na konsolę Xbox One

0

Wyrusz w niezapomnianą podróż do świata słowiańskich mitów i legendarnych stworzeń.

Eventide: Slavic Fable to niezwykle ciepło przyjęta produkcja autorstwa Artifex Mundi i The House of Fables, która zabierze konsolowego gracza w niezapomnianą podróż do świata słowiańskich mitów i legendarnych stworzeń inspirowanego tradycyjną mitologią Środkowo i Wschodnioeuropejskich Słowian.

Młoda botaniczka zostaje wezwana przez swoją babcię, opiekunkę skansenu, która prosi o pomoc w odnalezieniu rzadkiej rośliny o specjalnych właściwościach. Bohaterka wkrótce uświadamia sobie, że czeka ją znacznie większe wyzwanie, niż tylko odnalezienie tajemniczego kwiatu: będzie musiała ocalić babcię przed tajemniczym łotrem Borutą, który chce podbić świat, posługując się starożytną magią, zaklętą w parku. W trakcie tej niebezpiecznej przygody będzie mogła polegać jedynie zamieszkujących skansen pomocnych słowiańskich stworach oraz własnym sprycie. Czy uda się jej pokonać Borutę i pokrzyżować jego plany podbicia świata? Wszystko w rękach gracza.

Eventide: Slavic Fable na konsolę Xbox One zawiera 43 zagadki i sceny z ukrytymi przedmiotami, 38 pięknie malowanych lokacji, inspirowanych miejscowym folklorem, 25 osiągnięć i dodatkową przygodę, której akcja toczy się w Noc Świętojańską. Premiera już 23. września. Cena wyniesie 9.99 euro.

Źródło: Artifex Mundi (materiały prasowe)

 

Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Zostaw komentarz