EVE: Valkyrie za darmo na Oculus Rift

0

Wystarczy spełnić jeden warunek.

Każdy, kto zamówi Oculus Rift przed premierą, otrzyma za darmo kosmiczną strzelankę EVE: Valkyrie. Dlaczego wybór padł akurat na ten tytuł? Produkcja studia CCP Games powstaje od początku z myślą o technologii wirtualnej rzeczywistości.

EVE Valkyrie będzie drugim obok gry ADR1FT tytułem startowym okularów VR Oculus Rift, których premiera zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2016 roku. W sieci od dawna krąży materiał wideo prezentujący rozgrywkę w EVE: Valkyrie.

Produkcja nie będzie ograniczona wyłącznie do jednej platformy. Tytuł zawita także na konsolę PlayStation 4 i okulary wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR. Niewykluczone, że dostępny będzie za darmo w ramach podobnej promocji.

Źródło: Eurogamer

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz