Epicki zwiastun Wiedźmina 3

2

Twórcy chwalą się opiniami, jakie Dziki Gon zebrał w prasie branżowej.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to murowany pretendent do tytułu najlepszej gry roku. Z tą opinią zgodni są zarówno gracze, jak i krytycy. Aby uczcić ów wielki sukces, studio CD Projekt RED opublikowało epicki zwiastun gry, w którym chwali się opiniami, jakie ta zebrała w prasie branżowej.

Bieżący rok był epicki dla całego zespołu stojącego za Wiedźminem. Wypuściliśmy Dziki Gon, grę fabularną, nad którą pracowaliśmy przez bardzo długi czas, później zrobiliśmy wszystko, aby gracze otrzymali jak najwięcej darmowych dodatków, potem wydaliśmy Serce z Kamienia będące w opinii graczy jeszcze lepsze od oryginału. Cały czas wprowadzaliśmy innowacje – jeżeli porównacie Dziki Gon z naszymi poprzednimi grami, praktycznie każdy element został ulepszony lub zmieniony – mówi Konrad Tomaszkiewicz.

Teraz zespół CD Projekt RED prowadzi prace nad Krwią i Winem, ostatnim fabularnym dodatkiem do Dzikiego Gonu, który ukaże się w przyszłym roku. Najnowszy zwiastun stanowi podziękowanie skierowane do wszystkich, którzy przez cały czas kibicowali studiu.

Źródło: CD Projekt RED

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Dyskusja2 komentarze

  1. Najlepsza gra w jaką kiedy kolwiek grałem, najlepsza gra jaką kiedy kolwiek widzialem! Czemu? Bo to najlepsza gra jaka kiedy kolwiek powstała, bez dwóch zdań, CDP dziękuje;)!

Zostaw komentarz