ELEX

0

Nowa gra twórców serii Gothic i Risen.

Studio Piranha Bytes ogłosiło, że pracuje nad nową grą role-playing z otwartym światem. „ELEX”, bo tak brzmi nazwa projektu, powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Premiera zaplanowana jest na końcówkę 2016 lub początek 2017 roku.

Na oficjalnej stronie internetowej można przeczytać, że ELEX przeniesie gracza do ogromnego, pozbawionego „szwów”, post-apokaliptycznego świata science fantasy, w którym spotkamy oryginalne postaci, zmutowane potwory, głębokie wybory moralne i dużo akcji.

Reinhard Pollice z Nordic Games, które odpowiada za dystrybucję, mówi, że ELEX jest mroczny, bezkompromisowy i kompleksowy. Już teraz projekt zapowiada się bardzo ciekawie. Biorąc pod uwagę dotychczasowy dorobek zespołu Piranha Bytes, efekt końcowy może być równie dobry,

Na chwilę obecną nie znamy szczegółów. Więcej dowiemy się już na początku przyszłego miesiąca, podczas targów Gamescom, na których nie zabraknie również studia Piranha Bytes. Czekamy z niecierpliwością!

Źródło: ELEX, Polygon

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz