Eagle Flight VR

0

Paryż z lotu ptaka.

Podczas PlayStation Experience Ubisoft pokazał grę VR Eagle Flight, która daje graczowi możliwość odbycia lotu nad Paryżem jako orzeł. Tytuł powstaje z myślą o okularach rzeczywistości wirtualnej Oculus Rift, PlayStation VR i HTC Vive.

Eagle Flight wykorzystuje autorską technologię sterowania, która jest nie tylko intuicyjna i precyzyjna, ale zmniejsza także szanse na odczuwanie skutków choroby lokomocyjnej, co ma niebagatelne znaczenie w przypadku gier VR.

Akcja Eagle Flight toczy się w Paryżu 50 lat po tym, jak ludzie opuścili miasto. Stolicę Francji w wykonaniu Ubisoftu mieliśmy okazję zobaczyć grając w Assassin’s Creed: Syndicate. Dlatego wiadomo czego mniej więcej możemy się spodziewać.

Gra oferować ma tryb dla jednego gracza, jak również tryb wieloosobowy, który przeznaczony będzie dla maksymalnie sześciu osób. Dokładna data premiery nie jest na razie znana. Wiadomo jedynie, że Eagle Flight zadebiutuje w przyszłym roku.

Źródło: IGN

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz