E3 2018: konferencja Ubisoftu w pigułce

0

POPRZEDNIA

THE CREW 2 – o kontynuacji The Crew było krótko oraz skromnie, ponieważ o grze i tak wiemy już sporo. Poinformowano natomiast, że dzisiaj wystartowały otwarte testy beta na wszystkich platformach.

FOR HONOR: MARCHING FIRE – kiedy myślisz, że For Honor odeszło do lamusa, wtedy Ubisoft ogłasza kolejne rozszerzenie. W Marching Fire zostanie wprowadzona nowa frakcja Azjatów oraz tryb Breach, w którym będziemy przejmować kontrolę nad zamkiem wroga. Rozszerzenie zadebiutuje 16 października tego roku.

ASSASSIN’S CREED: ODYSSEY – atrakcją wieczoru została najnowsza odsłona asasyńskich wojaży, co raczej nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem. Ubisoft nie szczędził materiałów filmowych, które możecie obejrzeć poniżej. Jak dla mnie, wygląda to bardzo średnio pod względem rozgrywki – pięknie prezentuje się tylko oprawa wizualna. Podczas wystąpienia zaznaczono, że producent postawił większy nacisk na RPG-owy aspekt rozgrywki, umożliwił wybór ścieżek dialogowych podczas rozmów z NPC-ami, a także wprowadził wybór bohatera na początku gry (Aleksiosa lub Kassandrę).  Odyssey zadebiutuje 5 października bieżącego roku.

POPRZEDNIA

1 2 3 4
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Comments are closed.