E3 2018: konferencja Ubisoftu w pigułce

0

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

TRANSFERENCE – Elijah Wood znany przede wszystkim z roli Froda z „Władcy Pierścieni” opowiedział pokrótce o grze nad którą pracuje. Transference to psychologiczny thriller, wykorzystujący technologię wirtualnej rzeczywistości. Zapowiada się bardzo ciekawie.

SKULL & BONES – dobrych pirackich gier nigdy za wiele, dlatego pokładam ogromne nadzieje w Black Flag II. Na ogłoszenie konkretnej daty premiery musimy jeszcze poczekać, ale może to i lepiej. Niech dopracują tytuł na spokojnie, żeby nie było wstydu, kiedy gra trafi ostatecznie na półki sklepowe.

STARLINK – ten tytuł wygląda tak nieciekawie, że właściwie powinno się go pominąć. Warte wzmianki jest jedynie to, że gra będzie wspierać modularne figurki, mające realny wpływ na rozgrywkę. Premiera 16 października 2018 roku.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Comments are closed.