E3 2018: konferencja Ubisoftu w pigułce

0

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

TRIALS RISING – uwielbiam serię Trials, dlatego niesamowicie cieszy mnie zapowiedź kolejnej odsłony. Nie przeszkadza mi nawet to, że Rising wygląda niemal identycznie jak Fusion. Rozgrywka zapowiada się na niesamowicie wymagającą, dzięki czemu znowu będzie można solidnie przetestować swoje umiejętności i cierpliwość. Premiera odbędzie się w lutym 2019 roku.

THE DIVISION 2 – zwiastuny The Division 2 prezentują się bardzo okazale, ale jak będzie z grą, o tym przekonamy się dopiero 15 marca przyszłego roku. Bardzo spodobała mi się natomiast informacja, traktująca o tym, że gra otrzyma trzy darmowe rozszerzenia, uzupełniające grę o nowe mapy i historie. Czapki z głów.

MARIO + RABBINDS KINGDOM BATTLE – nietypowe połączenie uniwersum Kórlików z grami Nintendo odniosło sukces, dlatego Ubisoft postanowił dalej wspierać ten projekt. 26 czerwca bieżącego roku zadebiutuje dodatek o nazwie Donkey Kong Adventure.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Comments are closed.