E3 2018: konferencja Ubisoftu w pigułce

0

Komplet materiałów z prezentacji Ubisoftu.

  NASTĘPNA 

PEŁEN ZAPIS KONFERENCJI – zero zaskoczeń, ale konferencja przeleciała bardzo płynnie i przyjemnie. Niektóre gry wyglądają interesująco, aczkolwiek żadna z pokazanych produkcji nie wyłamuje się ze standardów ustalonych jakiś czas temu przez Ubisoft. W skrócie – wszystko zrobione jest na jedno kopyto.

JUST DANCE 2019 – Ubisoft nie były sobą, gdyby nie zrobił odrobiny trzody podczas konferencji. O Just Dance 2019 dowiedzieliśmy się tylko tyle, że trafi do sprzedaży w przyszłym roku. Zamiast gameplayu, obejrzeliśmy roztańczoną pandę po kwasie.

BEYOND GOOD & EVIL 2 – ubiegłoroczna zapowiedź drugiej odsłony Beyond Good & Evil była według mnie najważniejszym elementem pokazu francuskiego producenta i wydawcy. Materiały zaprezentowane w tym roku również robią wrażenie. Dowiedzieliśmy się z nich, że „dwójka” wcale nie będzie tak bardzo oderwana fabularnie od pierwszego epizodu, jak początkowo przypuszczano.

RAINBOW SIX SIEGE – twórcy nie zwalniają tempa, zapowiadając wsparcie gry w kolejnych sezonach. Nic dziwnego, według tego co mówi Ubisoft, w Rainbow Six Siege nadal ciśnie masa ludzi, a pozycja tytułu na arenie e-sportowej coraz bardziej wzrasta. Gratulacje.

  NASTĘPNA 

1 2 3 4
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Comments are closed.