E3 2018: Konferencja Sony w pigułce

0

Komplet materiałów z prezentacji Sony PlayStation.

  NASTĘPNA 

PEŁEN ZAPIS KONFERENCJI – Jak dla mnie dramat, bez polotu, zero zaskoczeń… Microsoft, w tym roku, tak bardzo podniósł poprzeczkę swoją konferencją, że przeskoczenie jej poziomu było praktycznie niemożliwe. Sony nawet nie spróbowało przebić konkurencji ciekawymi zapowiedziami czy chociażby sprecyzowaniem dat swoich największych hitów. Nie zmienia to jednak faktu, że praktycznie wszystkie gry, które zobaczyliśmy prezentują się FENOMENALNIE. Posiadacze PlayStation 4 w dalszym ciągu będą rozpieszczani świetnymi exclusive’ami.

THE LAST OF US: PART II – konferencja rozpoczęła się od prezentacji drugiej odsłony The Last of Us. W końcu zaprezentowano kilkuminutowy gameplay, skupiający się na nastoletniej Jolie. Bohaterka zdecydowanie nie jest już młodą, zagubioną dziewczynką, tylko twardą laską, z którą lepiej nie zadzierać. Fragment rozgrywki wygląda rewelacyjnie (uwaga, jest bardzo brutalnie), dlatego czym prędzej klikajcie „play” i chłońcie jego klimat.

CALL OF DUTY: BLACK OPS 3 – jeśli zamówicie w pre-orderze czwartą odsłonę Black Opsa, to otrzymacie w prezencie kilka map dedykowanych… części trzeciej. Yyy, ok.

DESTINY 2: FORSAKEN – kilka dni temu zapowiedziano kolejne rozszerzenie do Destiny 2. Poniżej możecie obejrzeć krótką, lecz bardzo klimatyczną zajawkę Forsaken.

GHOST OF TSUSHIMA – czekałem bardzo na gameplay tego tytułu i w końcu się doczekałem. Z ulgą stwierdzam, że mi się podoba, aczkolwiek wygląda trochę jak zlepek innych tytułów ekskluzywnych Sony. Zdecydowanie a plus zaliczyłbym ciekawie zrealizowaną oprawę wizualną, stawiającą na mocne, soczyste kolory oraz dynamiczną, lekko taktyczną walkę.

CONTROL – w pierwszym momencie pomyślałem sobie, że Sony zapowiada właśnie kontynuację Quantum Break. Najśmieszniejsze jest to, że prawdopodobnie zbytnio się nie pomyliłem, ponieważ za grę odpowiada studio Remedy Entertainment, które jeszcze jakiś czas temu było podległe Microsoftowi, co nie skończyło się dla niego zbyt dobrze. Oby teraz firmie udało się rozwinąć skrzydła, ponieważ drzemie w niej ogromny potencjał. Premiera gry w 2019 roku.

RESIDENT EVIL 2 – na takie zapowiedzi warto czekać! 25 stycznia przyszłego roku do sprzedaży trafi pełnoprawny remake drugiej odsłony Residenta. Twórcy nie bawili się w odświeżanie oryginału, tylko przygotowali wszystko od podstaw, w tym cały gameplay. Zapowiada się ciekawie.

TROCHĘ VR-OWYCH GIEREK NA PS4:

  NASTĘPNA 

1 2
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Comments are closed.