E3 2018: konferencja Microsoftu w pigułce

0

Komplet materiałów z prezentacji Microsoftu.

  NASTĘPNA 

PEŁEN ZAPIS KONFERENCJI – muszę przyznać, że przed konferencją trochę śmieszkowałem z Microsoftu, ponieważ ten przyzwyczaił nas w ostatnich latach do tego, że ich prezentacje nie są zbytnio porywającymi widowiskami. Na szczęście, gigant z Redmond pokazał, że nadal potrafi walczyć z konkurencją, co oczywiście jest bardzo dobre dla nas, graczy.

HALO INFINITE – za produkcję ponownie będzie odpowiadać studio 343Industries, co samo w sobie jest dobrym zwiastunem. Podobno ma być to najważniejsza przygoda Master Chiefa, w której uratujemy ludzkość. No, zobaczymy…

ORI AND THE WILL OF THE WISPS – poprzednia odsłona była cudowna, dlatego mocno trzymam kciuki za ten projekt. Zwiastun pokazuje, że o efekt końcowy raczej nie powinniśmy się obawiać. Gra będzie wspierać funkcję Xbox Play Anywhere, czyli posiadając jeden egzemplarz zagramy na PC i XONE.

SEKIRO: SHADOWS DIE TWICE – mega wielkie zaskoczenie, że Microsoft zapowiada grę From Software, które przecież od lat mocno romansuje z Sony. Sama gra zapowiada się nieźle, aczkolwiek trochę zbyt mocno wygląda to jak kontynuacja NioH zmiksowana z Bionic Commando.

FALLOUT 76 – gra będzie prequelem wszystkich dotychczasowych odsłon, a jej akcja rozegra się wiele lata przed wydarzeniami z pierwszej części, dzięki czemu obejrzymy całkowicie „inną Ziemię”. Fani Bethesdy pewnie się jarają (czterokrotnie większy świat niż w Fallout 4!), ale mnie na razie zwiastun nie kupił…

CAPTAIN SPIRIT – studio DONTNOD nie próżnuje. Niedawno Sony zapowiedziało eksa od tego producenta, a teraz poznaliśmy Captain Spirit, które zadebiutuje ZA DARMO 26 czerwca tego roku. Nieźle.

CRACKDOWN 3 – nawet sobie nie zdajecie sprawy, jak ja bardzo nie czekam na tę grę. Poprzednie odsłony Crackdown były mierne i ta wygląda równie słabo. Gdybyście jednak planowali zagrać, to premiera odbędzie się w lutym przyszłego roku.

  NASTĘPNA 

1 2 3 4 5
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Comments are closed.