E3 2017: PC Gaming Show [wszystkie zwiastuny]

0

Wszystkie najgorętsze zapowiedzi na PC w jednym miejscu!

X-COM 2: WAR OF THE CHOSEN

Pierwsze rozszerzenie do X-COM 2. Wojna o Ziemię trwa. W odpowiedzi na działania ruchu oporu powołany zostaje oddział Wybranych, których zadaniem jest porwanie Dowódcy. Dodatek wprowadzi do gry nowe klasy bohaterów, przeciwników, misje, środowiska oraz większą strategiczną głębię. Premiera 29. sierpnia 2017 roku. Produkcja pojawi się na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

OOBLETS

Uprawa roli, słodkie zwierzątka i przygoda to trzy główne cechy Ooblets. Platformy docelowe to PC i Xbox One. Premiera w 2018 roku.

BATTLETECH

BattleTech to turowa strategia osadzona w uniwersum MechWarriora. Akcja gry toczy się w dalekiej przyszłości, w której galaktyka pogrążona jest w wiecznej wojnie prowadzonej przy użyciu potężnych Mechów.

MOUNT & BLADE II: BANNERLORD

Zaprezentowany materiał wideo z Mount & Blade II: Bannerlord prezentuje rozgrywkę i możliwości silnika graficznego.

TOTAL WAR: WARHAMMER II

Studio Creative Assembly pokazało nowy materiał wideo z Total War: Warhammer II, w którym zaprezentowano misję Battle of the Fallen Gates. Twórcy ogłosili też oficjalną datę premiery – 28. września 2017 roku.

SHADOWVERSE: WONDERLAND DREAMS

Wonderland Dreams to piąta paczka kart do Shadowverse. Wprowadzi ona 104 nowe karty, które pozwolą graczom na zbudowanie zupełnie nowych talii. Premiera zaplanowana jest na 29. czerwca tego roku.

TUNIC

Mały lis w wielkim izometrycznym świecie. Secret Legend to od teraz Tunic. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z rozgrywki.

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUND

Nowy materiał wideo z PlayerUnknown’s Battleground pokazuje wspinaczkę, pokonywanie przeszkód i nowe efekty pogodowe. Twórcy zapowiedzieli też wsparcie dla modów, dwie nowe mapy i bardziej stabilne serwery.

KILLING FLOOR 2: SUMMER SIDE SHOW

Summer Side Show to trwające miesiąc wydarzenie, które wzbogaci Killing Floor 2 m.in. o nowe skórki dla przeciwników, przedmioty i rodzaje broni. Największą atrakcją będą jednak tzw. Weekly Outbreaks – co tydzień w grze pojawi się nowy tryb z wyzwaniami. Premiera już jutro. Przez pierwszy tydzień gra będzie dostępna za darmo.

THE LAST KNIGHT

Podczas PC Gaming Show pokazany nowy materiał wideo z zaprezentowanej wczoraj na konferencji Microsoftu gry The Last Knight.

YLANDS

Nowa gra twórców Arma i DayZ, czeskiego studia Bohemia Interactive Studio. Ylands to sandbox, w którym wcielimy się w rozbitka na bezludnej wyspie. Gra kładzie nacisk na walkę o przeżycie i eksplorację.

GRIFTLANDS

Studio Klei Entertainment, znane m.in. z Don’t Starve, podczas PC Gaming Show pokazało swoją nową grę RPG w klimacie sci-fi, którą jest Griftlands. Poniżej pierwszy zwiastun produkcji. Zapowiada się ciekawie!

LONE ECHO

Nowy materiał wideo z powstającego z myślą o zestawach wirtualnej rzeczywistości Lone Echo. Premiera 28. lipca.

LAWBREAKERS

Cliff Bleszinski ogłosił dzisiaj, że LawBreakers zadebiutuje na PC i PlayStation 4 już 8. sierpnia. Na pokazanym podczas konferencji materiale wideo możecie nie tylko podziwiać nowe ujęcia z rozgrywki, ale posłuchać także opinii graczy.

WARGROOVE

Nowy materiał wideo ze strategii czasu rzeczywistego Wargroove.

ŚRÓDZIEMIE: CIEŃ WOJNY

Dzisiejszy zwiastun gry Śródziemie: Cień Wojny skupia się na nowej bohaterce oraz jej spotkaniu z Talionem i Celebrimborem.

ODŚWIEŻONE AGE OF EMPIRE

Na zakończenie tegorocznej konferencji PC Gaming Show Microsoft pokazał coś naprawdę niespodziewanego. Z okazji 20. urodzin marki producent przywróci do życia Age of Empires. Odświeżona wersja gry otrzyma poprawioną szatę graficzną, wsparcie dla rozdzielczości 4K, poprawioną mechanikę rozgrywki i odświeżoną ścieżkę dźwiękową. Już teraz możecie zapisać się do testów beta.

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz