E3 2016: zwiastun Dragon Ball: Xenoverse 2

0

Turles mierzy się z Gohanem z przyszłości.

Wydawca Bandai Namco opublikował garść zrzutów ekranu i krótki zwiastun Dragon Ball: Xenoverse 2 prezentujący walkę pomiędzy Turlesem i Gohanem z przyszłości. Studio DIMPS obiecuje grę godną nowej generacji konsol, usprawnienia w mechanice rozgrywki, 60 kl./s. na każdej platformie docelowej i pełne wsparcie przez rok po premierze.

Dragon Ball: Xenoverse 2 to bijatyka MMO z elementami gry role-playing, w której gracze wcielą się w członków Patrolu Czasu odpowiedzialnego za ochronę przeszłości i przyszłości uniwersum. Pojawią się potężni wrogowie, a wśród nich Slug, oraz nowe miasto, w którym wojownicy będą mogli podejmować się misji, trenować, walczyć, czy robić zakupy.

Conton City będzie siedmiokrotnie większe od „Toki Toki City” znanego z poprzedniej części. Metropolia pomieści nawet 300 graczy. Dragon Ball: Xenoverse 2 trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Dokładna data premiery pozostaje nieznana. Wiadomo, że gra pojawi się jesienią.

Źródło: Bandai Namco


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz