E3 2016: Zapowiedziano nowego Quake’a!

0

Szykuje się prawdziwy rarytas dla fanów oldschoolu.

Podczas konferencji na E3, Bethesda, w przeciwieństwie o Electronic Arts, potrafiła zaskoczyć graczy prawdziwymi petardami. Nie dosyć, że otrzymaliśmy masę materiałów z najróżniejszych gier, to jeszcze byliśmy świadkami zapowiedzi kolejnej gry z serii Quake.

Dokładny tytuł produkcji to Quake Champions i tak naprawdę nie wiemy o niej nic konkretnego. Bethesda zaprezentowała trwający niecałe dwie minuty zwiastun, w którym możemy przyjrzeć się wyreżyserowanej walce pomiędzy kilkoma wojownikami. Wszystko wskazuje na to, że będzie to produkcja stworzona na wzór Quake 3 Arena, co byłoby nie lada gratką dla fanów tej gry.

Podczas konferencji potwierdzono, że tytuł ma skupić się na rozgrywkach wieloosobowych i że będzie działać w stu dwudziestu klatkach na sekundę, co może sugerować, że będzie dostępny wyłącznie na komputerach osobistych. Więcej szczegółów dotyczących Quake Champions poznamy podczas tegorocznej edycji QuakeCon.

Źródło: konferencja Bethesdy

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz