E3 2016: Zajawka S03 The Walking Dead

0

Starsza Clementine powraca z nowym bohaterem u boku.

Studio Telltale opublikowało zajawkę trzeciego sezonu The Walking Dead. Widzimy na niej nieco starszą Clementine, której towarzyszy nowa postać imieniem Javier. Na razie nie znamy szczegółów fabuły, ale z kontekstu można wywnioskować, że bohaterowie próbują kogoś uratować.

W pierwszym sezonie Clementine miała 8-9 lat, w drugim 11, teraz będzie jeszcze nieco starsza. Twórcy zapowiadają, że wydarzenia z poprzedniego sezonu, a przede wszystkim jego finału, będą miały przemożny wpływ na osobowość i charakter dziewczyny. Trzeci sezon ma być też bardziej związany z komiksami Roberta Kirkmana i serialem stacji AMC.

Na razie dokładna data premiery pozostaje nieznana, wiadomo jedynie, że trzeci sezon The Walking Dead pojawi się jesienią. Postępy z poprzednich sezonów będzie można przenosić pomiędzy różnymi platformami przy pomocy specjalnego zestawu narzędzi.

Źródło: The Walking Dead


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz