E3 2016: Wyjątkowe śledztwo w Batman: Arkham VR

0

I Ty możesz zostać Batmanem.

Konferencja Sony obfitowała w masę nieoczekiwanych zapowiedzi, a jedną z nich bez wątpienia było ogłoszenie nowej gry studia Rocksteady. Mowa oczywiście o Batman: Arkham VR, o którym dowiedzieliśmy się kilku świeżych faktów.

Główny projektant gry, Bill Green umieścił na blogu PlayStation wpis, gdzie napisał o najnowszej produkcji z Mrocznym Rycerzem w roli głównej. Podstawowym założeniem tytułu będzie utożsamienie się z postacią głównego bohatera, w którego skórę mają wejść gracze. Świat gry będziemy obserwować z widoku z pierwszej osoby, dlatego doznania mają być niezwykle intymne.

W Batman: Arkham VR zwiedzimy kilka znanych z uniwersum Batmana miejscówek, z posiadłością Wayne’ów i Batcave na czele. Zadaniem gracza będzie rozwikłanie tajemnicy zagadkowego morderstwa, prawdopodobnie powiązanego z postacią Joker (w zwiastunie mogliśmy usłyszeć głos Marka Hammila). Fabuła ma zawierać dużą dawkę psychologii i mrocznego klimatu, znanego z kart komiksów i poprzednich dzieł z serii Arkham.

Źródło: PlayStation Blog

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz