E3 2016: Vampyr w akcji

0

DONTNOD opublikował pierwszy materiał wideo z rozgrywki.

Podczas PC Gaming Show francuskie studio DONTNOD pokazało pierwszy fragment rozgrywki z Vampyra. Zgodnie z zapowiedziami jest mrocznie i krwawo. Materiał wideo pochodzi z wersji alpha, dlatego do premiery jeszcze sporo rzeczy może ulec zmianie.

Akcja gry toczy się w 1918 roku w Londynie trawionym epidemią hiszpanki. Wcielimy się w Jonathana Reida, lekarza wojennego specjalizującego się w transfuzjach krwi, który po przemianie w wampira próbuje znaleźć lekarstwo na swoją przypadłość.

Twórcy obiecują, że świat gry będzie przygnębiający i mroczny, a wszystkie podejmowane przez gracza decyzje będą miały realny wpływ na opowiadaną historię, niektóre natychmiastowy, inne długoterminowy. Premiera jest zaplanowana na 2017 rok.

Źródło: Dontnod Entertainment


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz