E3 2016: rozgrywka w Dishonored 2

0

Plus zawartość edycji kolekcjonerskiej.

Jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów dzisiejszej konferencji Bethesdy był pokaz Dishonored 2. Opublikowany właśnie przez twórców zwiastun prezentujący rozgrywkę jasno pokazał, że warto było czekać – „dwójka” robi naprawdę niesamowite wrażenie!

 

Przy okazji poznaliśmy zawartość edycji kolekcjonerskiej Dishonored 2, w skład której wejdą maska Corvo Attano z podstawką, pierścień Emily, plakat propagandowy, metalowe pudełko, cyfrowa kopia Dishonored: Definitive Edition i pakiet cyfrowych dodatków Imperial Assassin’s Pack.

Dishonored 2: Edycja Kolekcjonerska, Bethesda Softworks
Dishonored 2: Edycja Kolekcjonerska, Bethesda Softworks

Premiera Dishonored odbędzie się 11 listopada bieżącego roku. Produkcja trafi na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i Playstation 4. Jakie są Wasze przemyślenia na temat kontynuacji przygód Corvo Attano i Emily Kaldwin? My już wiemy na pewno, że będzie grane.

Źródło: Bethesda Softworks


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz