E3 2016: Resident Evil VII – fragment z dema niedostępny w grze

0

Pełna wersja będzie wyglądała inaczej?

Sony w trakcie konferencji zapowiedziało siódmą odsłonę Resident Evil oraz zaprezentowało bardzo klimatyczny gameplay. Posiadacze konsoli PlayStation 4 zainteresowani tą produkcją, otrzymali możliwość przetestowania gry w specjalnie przygotowanej wersji demonstracyjnej.

Okazuje się, że zarówno materiał pokazowy, jak i demo zostały przygotowany głównie z myślą o targach E3. W pełnej wersji gry nie uświadczymy tych wydarzeń oraz prawdopodobnie nie przejmiemy ponownie kontroli nad zaprezentowanym bohaterem. Dlatego jeśli obawialiście się spoilerów, teraz możecie śmiało pobierać grę na konsolę.

Rozgrywka w Resident Evil VII polegała będzie przede wszystkim na przetrwaniu, a nie bezpośredniej walce z przeciwnikiem. Dlatego korzystanie z broni palnej będzie ostatecznością – jeżeli w ogóle dostaniemy taką możliwość. Fabuła gry zostanie osadzona po wydarzeniach z szóstej części, w małym i opustoszałym amerykańskim miasteczku.

Resident Evil VII trafi do sprzedaży 24 stycznia przyszłego roku. Gra Capcomu dostępna będzie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W przypadku sprzętu Sony, otrzymamy możliwość ukończenia gry przy użyciu gogli PlayStation VR.

Źródło: Capcom-Unity, Gamerant

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz