E3 2016: Gotowi na nowego Preya?

0

„Hello Morgan”.

Wydany w 2006 roku Prey był bardzo przyjemnym tytułem, posiadającym niesamowicie intrygujący prolog. Dawno temu mówiło się o kontynuacji gry, ale przez długi czas nic z tego nie wynikało. Tymczasem na konferencji Bethesdy otrzymaliśmy oficjalną zapowiedź… Prey, bez numeru „dwa” lub jakiegokolwiek podtytułu.

Za nową osłonę odpowiadać będzie Arkane Studios, które przygotuje wersje gry na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera Prey planowana jest na przyszły rok. Dokładny termin nie został na razie ujawniony.

Możemy natomiast przyjrzeć się świetnemu zwiastunowi poświęconemu głównemu bohaterowi – Morganowi Yu. Mężczyzna jest poddawany dziwnym eksperymentom, przez co trafia na pokład statku kosmicznego Talos 1, opanowanego przez obcą i niebezpieczną rasę. Prawdopodobnie rozgrywka skupi się na rozwiązaniach survivalowych, aniżeli typowo strzelankowych.

Źródło: konferencja Bethesdy

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz