E3 2016: Fallout 4 i Doom VR

0

Wirtualna rzeczywistość zawita na Pustkowie i Marsa.

Bethesda ogłosiła, że Fallout 4 i Doom doczekają się przeniesienia w wirtualną rzeczywistość. Na Pustkowie wybierzemy się z HTC Vive w 2017 roku. Jeżeli chodzi natomiast o Marsa, to wydawca nie podał jeszcze żadnych konkretów ani odnośnie daty premiery, ani platform docelowych.

Obietnica wirtualnej rzeczywistości zabierze nasze światy w nowe, niezwykłe miejsca. Nie możemy się doczekać chwili, w której się nimi z wami podzielimy – czytamy pod wpisem na Twitterze Bethesda Game Studios.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje. A Wy gdzie wolelibyście wybrać się w pierwszej kolejności – na opanowanego przez demony Marsa, czy post-apokaliptyczne Pustkowie? Jeżeli jeszcze nie wiecie, zachęcamy do lektury naszych recenzji Fallouta 4 i Dooma.

Źródło: Twitter


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz