E3 2016: Dead Rising 4 umożliwi modyfikację głównego bohatera

0

Producent zapewnia, że czeka nas prawdziwa jazda bez trzymanki.

Dwa dni temu pisałem o mięsistym gameplayu z Dead Rising 4, a dzisiaj mam dla Was kolejną porcję informacji. Okazuje się, że twórcy gry wprowadzą do produkcji możliwość modyfikowania wyglądu głównego bohatera. Nie wiadomo w tym momencie, jaki to będzie miało dokładnie wpływ na rozgrywkę. Na razie możemy jedynie przeczytać enigmatyczną wypowiedź producenta:

Dead Rising 3 umożliwił tworzenie pojazdów. W Dead Rising 4 będzie można stworzyć samych siebie – powiedział Joe Nickolls, producent wykonawczy gry.

Nickolls dodał następnie, że w trakcie rozgrywki dużą rolę będzie odgrywał egzoszkielet, który zamieni Franka Westa w prawdziwą maszynę do zabijania. W produkcji Capcomu na naszej drodze staną całe hordy zombie gotowych do ubicia:

Szczerze nie wiemy ile zombie znajduje się w grze. Nie kłamię, to nie jest żadna PR-owa kokieteria. Naprawdę nie znamy dokładnej liczby. Myślę, że naszym rekordem w sekcji Q&A jest 12 tysięcy zabitych żywych trupów w 5 minut.

Data premiery Dead Rising 4 planowana jest na tegoroczny okres świąt Bożego Narodzenia. Produkcja dostępna będzie na komputerach osobistych z system operacyjnym Windows 10 oraz konsoli Xbox One.

Źródło: Gamespot

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz