Dying Light: mapy fanów zmierzają na konsole

0

Zobaczymy je podczas transmisji na żywo zorganizowanej przez Techland.

Wydarzenie będzie transmitowane na Twitchu w sobotę, 23 stycznia o godzinie 19:00. Członkowie zespołu odpowiedzialnego za edycję rozszerzoną Dying Light: The Following zagrają na żywo na mapach stworzonych przez graczy przy pomocy narzędzi oddanych w ich ręce przez Techland.

DL-twitch-main-Techland-plays-community-maps-pl

Wiele razy wspominaliśmy o tym, jak bardzo podobają się nam mapy tworzone przez naszych fanów. Teraz mamy okazję, aby Wam to pokazać. Wsparcie dla trybu kooperacji oraz PvP spowodowało powstanie wielu rożnych i pomysłowo rozwiązanych map. Podczas rozgrywek w najbliższą sobotę będziemy grać na PC. Część z ukazanych map będzie też niebawem dostępna na konsolach – tłumaczy Michał Napora, Community Manager w firmie Techland.

Premiera Dying Light: The Following – Enhanced Edition zaplanowana jest na 9 lutego. Tytuł pojawi się na platformach Xbox One, PlayStation 4 i PC. Dodatek The Following dostępny będzie w ramach przepustki sezonowej za 99.90 złotych lub osobno za 79.90 złotych. Ceny dotyczą wersji PC.

Źródło: informacja prasowa

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz