Dwie produkcje Ubisoftu trafią na Nintendo Switch

0

Portów na Nintendo Switch ciąg dalszy.

Przenoszenie gier na Nintendo Switch dalej w modzie. W trend ponownie postanowił wpasować się Ubisoft, zapowiadając kolejne dwa porty na tę platformę. Wybór padł na tytuły zaliczające się do gatunku indie i obydwie udostępnione zostaną na jesieni tego roku.

Na pierwszy ogień pójdzie Child of Light w edycji Ultimate. Produkcja zadebiutuje na Switchu 11 października. Drugą grą będzie Valiant Hearts: The Great War, które na Nintendo Switch stanie się dostępne 8 listopada i dodatkowo wzbogacone zostanie o interaktywny komiks zatytułowany Dogs of War. W obydwu przypadkach spodziewać się można pewnych modyfikacji w sterowaniu, pozwalających w pełni skorzystać z potencjału kontrolera Joy-Con.

Jak więc widać, Nintendo Switch dalej w większej ilości otrzymuje odgrzewane kotlety. Czy jest to odpowiedni kierunek? O tym szerzej napisał Łukasz w swoim felietonie, do którego przeczytania zachęcam.

Źródło: Dualshockers


Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Zostaw komentarz