Dwie polskie wyprzedaże z okazji 100-lecia niepodległości

0

Na dwóch najważniejszych platformach sprzedażowych na PC.

Dwie największe platformy sprzedażowe – Steam i GOG przygotowały z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości swoje wyprzedaże. Co ciekawe, Valve stwierdziło, że nie ma sensu świętować tego wielkiego wydarzenia, aż do momentu, w którym będzie miało miejsce, więc całość kończy się 9 listopada, musicie więc się śpieszyć – to tam oferta gier jest zdecydowanie większa, ale w części wynika to z tego, że sklep Gabena nie prowadzi żadnej selekcji… i uwzględniło gry nie tylko stworzone, ale też wydawane przez Polaków, jak Moonlighter.

Jeśli chcecie zapolować na okazje, różnice w cenach gier są relatywnie niewielkie – Wiedźmin kosztuje tyle samo na obu platformach, Superhot jest tańszy na GOGu o 3 złote, Ruinera dostaniemy taniej o prawie 6 PLN na Steamie, a na ubiegłorocznym Immortal Planet przyoszczędzimy dodatkowe 3 PLN na platformie Valve. Największą różnicą, jaką udało nam się znaleźć jest Shadow Warrior 2, który na Steamie jest tańszy aż o 13 złotych… z drugiej strony całkiem niedawno mogliście go zgarnąć na GOG zupełnie za darmo.

Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz