Duke Nukem opuszcza GOG

0

Z tej okazji wszystkie gry są dostępne za grosze.

Serwis GOG zakomunikował, że 31 grudnia Duke Nukem zniknie z oferty sklepu. Zespół prowadzi już rozmowy nad przywróceniem gier do katalogu z nowym właścicielem praw do marki. Aby godnie pożegnać Księcia, przygotowano wielką wyprzedaż.

Ceny Duke Nukem 1+2, Duke Nukem 3D, Balls of Steel i Duke Nukem: Manhattan Project obniżone zostały o 75%. Każdy, kto zdecyduje się na zakup pakietu zawierającego wszystkie z wymienionych tytułów, otrzyma zniżkę w wysokości 90%.

Mimo że 31 grudnia gry z serii Duke Nukem znikną z oferty sklepu, zespół GOG podkreśla, że nie znikną z wirtualnej półki użytkowników serwisu. Spieszcie się, bo do końca roku zostało już naprawdę niewiele czasu. Chwała królowi!

Źródło: GOG

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz