Dron GoPro w 2016 roku

0

Poznaliśmy kolejne szczegóły.

We wrześniu firma GoPro, która specjalizuje się w produkcji kamer cyfrowych, zapowiedziała, że zbuduje własnego drona. Teraz światło dzienne ujrzał krótki film promujący urządzenie. Producent ujawnił również nazwę i oględną datę jego premiery.

Dron GoPro ma nazywać się „Karma” i zadebiutuje w przyszłym roku. Niestety, na razie to wszystko, co wiemy. Z okazji oficjalnej zapowiedzi, GoPro przygotowało konkurs, w którym można wygrać drona. Wystarczy zapisać się do newslettera. Na zwycięzców czeka 100 urządzeń.

Miniaturowe kamery GoPro wykorzystywane są w wielu tego typu urządzeniach, dlatego nie dziwi, że firma postanowiła w końcu wyprodukować własnego drona. Kolejne informacje poznamy zapewne już wkrótce. Niewykluczone, że przy okazji jednej z najbliższych imprez branżowych.

Źródło: GoPro


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz