DriveClub – szykuje się duża aktualizacja

0

Evolution Studios przygotowuje dla graczy sporą niespodziankę.

Producent gry DriveClub poinformował przy pomocy Twittera, że w przyszłym miesiącu udostępniona zostanie kolejna, bardzo duża aktualizacja, wprowadzająca trochę nowości. Treść wpisu brzmi następująco:

Kolejna aktualizacja #DriveClub nadjedzie w lutym i upchnęliśmy w niej sporą zawartość. Spodziewajcie się więcej informacji jeszcze w tym miesiącu.

Na tę chwilę nie wiadomo czego mamy się spodziewać. Czyżby chodziło o nowy tryb rozgrywki, a może po prostu świat gry zostanie rozszerzony o dodatkowe trasy? Jedyne co nam pozostaje, to cierpliwie czekać na wypowiedź kogoś z Evolution Studios.

DriveClub zadebiutowało 7 października 2014 roku. Gra dostępna jest wyłącznie na konsoli PlayStation 4. Pod koniec października ubiegłego roku deweloper udostępnił płatne rozszerzenie Bikes dodające do produkcji motocykle.

Źródło: VG24/7

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz