Dolph Lundgren ambasadorem World of Tanks

0

Szwedzkie czołgi już dostępne.

Jeśli myślisz, że znasz już wszystkie niuanse World of Tanks, pomyśl raz jeszcze. Aktualizacja 9.17 jest dostępna od dzisiaj i przynosi ze sobą nowe czołgi produkcji szwedzkiej. Na pierwszy plan wysuwają się unikatowe niszczyciele czołgów z nowym trybem walki oblężniczej, ale również ciekawe jednostki lekkie, średnie, ciężkie, które mają sporo do zaoferowania graczom.

Szwedzkie niszczyciele czołgów charakteryzują się wyjątkowo niskimi sylwetkami, dobrą depresją działa i dużą siłą ognia. Na wyższych poziomach, zaczynając od sławnych UDES 03 i Strv 103B mamy możliwość sprawdzenia dwóch nowych trybów walki (wyjątkowych dla tej linii) – „oblężenie” i „podróż”. W trybie podróżnym można szybko zająć dogodne pozycje snajperskie na mapie. Przełączając się na oblężenie, tracimy radykalnie zdolność przemieszczania się, ale zyskujemy znacząco na zadawanych obrażeniach. Szybkie ładowanie pocisków, świetna penetracja i celność – to może przeważyć szalę niejednej bitwy… Poza niszczycielami czołgów, szwedzka linia to 10 jednostek lekkich, średnich i ciężkich. Na najwyższym poziomie czeka potężny Kranvagn. Obcowanie z tym czołgiem można określić można określić jako coś pomiędzy rozgrywką AMX 50B i T57.

Nowa linia czołgów to oryginalne projekty oraz unikatowa rozgrywka. Szwedzkie rozwiązania techniczne są naprawdę innowacyjne i pogłębiają mechanikę gry – tryby oblężenia i podróży na pewno będą wymagały odrobiny zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń, ale poprawne ich wykorzystanie da znaczącą siłę w walce – mówi Thaine Lyman, dyrektor produkcji World of Tanks.

Aby dodatkowo podkreślić istotę i znaczenie linii szwedzkiej miło jest poinformować, że znany aktor, Dolph Lundgren, został ambasadorem marki World of Tanks. Szwed z pochodzenia, osoba o bogatym dorobku zawodowym, będzie promował nową linię, jak również samą grę. Czołgi zostały przeniesieni one do gry używając technologii zaawansowanego skanowania 3D, co przekłada się na jeszcze większą ilość detali na ja jednostkach. Po raz pierwszy zastosowaliśmy to rozwiązanie na taką skalę i mamy nadzieję, że zostanie to szybko zauważone w grze. Warto przy tej okazji podzielić się nowymi statystykami. Dzięki dodaniu nowej linii do popularnej gry World of Tanks (ponad 110 000 000 graczy na całym świecie) jest to już 9 drzewo technologiczne dostępne dla graczy, a łączna liczba czołgów przekroczyła 500 wiernie historycznie odwzorowanych modeli.

Źródło: Wargaming.net [materiały prasowe]


Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Zostaw komentarz