Dobre gry w niskiej cenie: tytuły na PS4 do 80 zł

0

Bo czasami warto dorzucić trochę więcej i znacznie lepiej się bawić.

  NASTĘPNA 

Niecałe trzy miesiące temu Łukasz napisał tekst, w którym przedstawiał wam pudełkowe wydania gier na PlayStation 4 dostępne w cenie niższej, niż 55 złotych. Znalazło się tam kilka ciekawych tytułów, dla osób nielubiących znacząco przepłacać. Wystarczy jednak trochę zwiększyć tę kwotę i już jest możliwość wyłapania kilku kolejnych, też niezbyt starych hitów.

Ten artykuł jest więc bezpośrednią kontynuacją tego wcześniejszego, a maksymalna kwota, w której postaram się wam zaproponować kilka produkcji, nie będzie przekraczała 80 złotych. Oczywiście wszystkie wymienione w tym artykule edycje gier, będą tymi pudełkowymi, które zasilić będą mogły półkę każdego kolekcjonera. I ponownie pod uwagę brane są gry na PlayStation 4.

Uwaga: ceny w każdej chwili mogą ulec zmianie (na korzyść lub nie), dlatego zawsze upewnijcie się, że zgadzają się one z udostępnionymi przeze mnie kwotami.

RAINBOW SIX: SIEGE

Sieciowa, taktyczna strzelanka od Ubisoftu, która skupia się na rozgrywce sieciowej i wciąż ciesząca się naprawdę sporą popularnością. Kontynuacja znanej serii, sygnowanej imieniem Toma Clancy’ego, oferuje multiplayerową zabawę w trzech trybach, w których dwie, pięcioosobowe drużyny starają się, na przemian, wykonać cel lub do jego realizacji nie dopuścić. W R6: Siege liczy się współpraca z zespołem oraz dobór odpowiednich operatorów, reprezentujących kilka znanych jednostek specjalnych.

Produkcję tę można kupić nieco drożej, w zestawie z Season Passem, ale uważam to za zbędną przepłatę. Różnica między „gołą” grą, a jej wersją z Przepustką Sezonową różni się tylko tym, że od razu odblokowane są postaci z danego sezonu. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby odblokowywać je za walutę zdobywaną za samą rozgrywkę. Warto wspomnieć, że wśród operatorów z takich jednostek jak SAS, GIGN czy GSG-9, znalazło się też miejsce dla dwóch postaci przynależnych do polskiego GROMu.

Premiera: 1 grudnia 2015
Aktualna najniższa cena: 79,00 zł
Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

  NASTĘPNA 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Zostaw komentarz